Färgserigrafier

410070

VASARELY m.fl. 3 färgserigrafier ur 16 planches/Editions ART d'aujourd'hui 1954, signerade och numrerade 67/300, bladstorlek 63x49 cm

Rum 1

Färgserigrafier

Budhistorik (15 bud)
2834633
2834707
2834633
1 400
2834365
1 300
2833905

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.