Vladimir Velickovic etsningar

410067

VLADIMIR VELICKOVIC (född 1935): (2) Kompositioner, signerade och numrerade Velickovic, 19/77, 63/99, etsningar tryckta i svart och rött, 41,5x26 cm, oramade

Rum 1

Vladimir Velickovic etsningar

Budhistorik (18 bud)
2833728
1 400
2826724
1 300
2820254
2820510
2820254

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.