Axel Olson Halmstadgruppen

410062

AXEL OLSON (1899-1986): "Buketten, kvinnan och berget", signerad Axel Olson -44, olja på pannå, ca 28x20 cm

Kundcenter

Axel Olson Halmstadgruppen

Budhistorik (8 bud)
2785946
7 600
2785411
7 400
2785411
7 200
2780863
7 000
2778605
6 000

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.