Torsten Renqvist

410038

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Promenad med hund", signerad Torsten Renqvist, 1956, akvatintetsning, 19x25 cm

Gulnader

Torsten Renqvist

Budhistorik (13 bud)
2769278
950
2788464
900
2769278
2788028
750
2769278
700

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.