Salvador Dali etsning

410007

SALVADOR DALI (1904-1989): L'Académie de Paris, 1971, signerad och numrerad Dali 220/350, etsning tryckt på Arches, 42,5x59,5 cm

LITTERATUR: Michler/Löpsinger 514

Något gulnad

Rum 1

Salvador Dali etsning

Budhistorik (13 bud)
2835059
3 400
2834851
3 200
2833739
2827909
2 800
2826747
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.