Max Ernst färglitografi

410002

MAX ERNST (1891-1976): Utan titel, signerad och numrerad Max Ernst, 312/500, färglitografi, 52x43 cm, bladstorlek 77x58 cm, oramad

Rum 1

Max Ernst färglitografi

Budhistorik (7 bud)
2831458
1 700
2831230
1 600
2831327
1 600
2831230
2824905
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.