Skänk 1800-tal

409998

SKÄNK, 1800-tal, inredning med hyllplan samt lådor, dekor av kvartskolonetter, höjd ca 105, 94x43 cm

Slitage, renoverad, kompletterad, bakstycke med sågat mindre hål, nyckel saknas

Rum 17

Skänk 1800-tal

Budhistorik (26 bud)
2786090
4 200
2785922
2786089
3 800
2785922
3 600
2786088
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.