Peter Freudenthal tre serigrafier

409980

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komplett portfölj med tre serigrafier och medföljande dikter av Paul Pines, signerade och daterade Peter Freudenthal 1980, 19/50, bladstorlek 54,4x46 cm

Budhistorik (6 bud)
2833755
1 300
2817837
2833753
2817837
2817835
600

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.