Bordlampfötter cloisonné brons

409958

BORDSLAMPFÖTTER, 1 par, 1800-talets andra hälft, cloisonné, på sockel av brons, höjd 46 cm

Cloisonnen med skador, kantskada

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Budhistorik (23 bud)
2784917
2784916
1 900
2784915
1 800
2784914
1 700
2784912
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.