Bordsuppsats brons

409947

BORDSUPPSATS, 1800-talets första hälft, brännförgylld brons, reliefdekor i form av antikiserande scen med dansande sällskap, med insats i vitmetall, höjd 13, 34,5x10,5 cm

Omarbetad

Diverse, Metall

Bordsuppsats brons

Budhistorik (32 bud)
2785684
9 000
2785241
8 800
2785241
8 600
2785549
8 400
2785241
8 200

Slutpris SEK:
9 000
862 EUR, 1 013 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.