Portmonnä

409928

PORTMONNÄ, förgyllt silver och försilvrad koppar, troligen Italien, 1800-tal, kartuschformad, dekor med dansande sällskap, senare svensk importstämpel, längd 8 cm

Inredning med skador

Silver

Portmonnä

Budhistorik (16 bud)
2790602
1 300
2790549
2790549
2790073
2790073
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.