Sture Meijer oljemålning

409921

STURE MEIJER (född 1931), "Modell II", signerad Meijer, olja på pannå, 37x32 cm

Smärre reva i höger hörns

Fack 31

Sture Meijer oljemålning

Budhistorik (14 bud)
2785935
1 700
2785933
1 600
2785931
2785932
2785931

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.