Dado Tema

409903

DADO (1933-2010): Figurkomposition, signerad samt numrerad 30/75, daterad 1964, torrnål, bladmått ca 105x75 cm; oramad

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Dado Tema

Budhistorik (6 bud)
2835537
1 800
2835530
1 700
2834912
2834911
2834908

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.