Pierre Olofsson fyra serigrafier

409901

PIERRE OLOFSSON (1921-1996):(4) Piruetter för Ess, komplett portfölj med fyra färgserigrafier, signerade och numrerade 33/40, bladstorlek 36x43

Kundcenter

Budhistorik (41 bud)
2834507
9 800
2834538
9 600
2834507
9 400
2834537
9 200
2834507
9 000

Slutpris SEK:
9 800
939 EUR, 1 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.