Bordspendul empire

409865

BORDSPENDYL, 1800-tal, empire, svärtat trä med bronsmonteringar, emaljerad urtavla, höjd 43 cm

Pendel och nyckel finns att avhämta på utlämningen, skador och lagningar,

Klockor/Ur

Rum 20

Bordspendul empire

Budhistorik (4 bud)

2784575
950
2782630
900
2774842
850
2768886

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.