Hjalmar Linde oljemålning

409860

HJALMAR LINDE (1864-1948): Sydländskt landskap, signerad H Linde, olja på duk, ca 60x73 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 36

Hjalmar Linde oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2784528
900
2784244
850
2784244
750
2784527
700
2784244
500

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.