Ramar 3 st sengustavianska

409847

RAMAR, 3 st, sengustavianska, 1800-talets början, yttermått ca 34x26, innermått ca 20,5x22,5 cm

Slitage

Diverse, Konst

Fack 17

Ramar 3 st sengustavianska

Budhistorik (13 bud)
2786248
2 600
2785685
2 400
2785017
2785017
1 700
2770165
1 600

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.