Anna Gardell Ericson akvarell

409846

ANNA GARDELL ERICSON (1853-1939): Hamnmotiv, signerad Anna Gardell Ericson, akvarell, ca 37x17 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Anna Gardell Ericson akvarell

Budhistorik (19 bud)
2785179
7 000
2785173
6 800
2785177
6 800
2785173
6 600
2785175
6 400

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.