Skåp 1800-tal

409827

SKÅP, 1800-tal, bemålat, inredning med hyllplan samt skedhylla, höjd ca 190, 123x52 cm, nycklar medföljer

Senare bemålat, slitage, färgbortfall, senare nycklar

Ändringar/tillägg
Nycklar(2) medföljer och finns att avhämtas vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Allmoge

Rum 2

Skåp 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
2785649
2784850
2779289
1 900
2779341
1 800
2779289
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.