Axel Lind

409825

AXEL LIND (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 31x40 cm

Fack 22

Axel Lind

Budhistorik (21 bud)
2784841
2 800
2785134
2 600
2784841
2 400
2784845
2784841

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.