Kandelabrar 1 par

409824

KANDELABRAR, 1 par, Martin Moberg Jönköping (1777-1815) tenn, höjd 35 cm

bruksslitage, smärre bucklor, möjligen senare överdel

Metall, Tenn, Belysning, Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Kandelabrar 1 par

Budhistorik (47 bud)
2800174
8 600
2800172
8 400
2800161
8 200
2800171
8 200
2800161
8 000

Slutpris SEK:
8 600
824 EUR, 968 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.