Ljusstakar gustaviansk stil

409821

LJUSSTAKAR, 1 par, gustaviansk stil, 1800-tal, ben och sockel i ljus marmor, montage i brons, dekor av hängande kedjor, ca 23 cm

Mindre skador/ bortfall, ljusmanschetter saknas, troligen senare socklar

Diverse, Belysning

Monter 15

Ljusstakar gustaviansk stil

Budhistorik (15 bud)
2785929
1 700
2785925
1 600
2785920
2785912
1 400
2785909
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.