Spegel

409816

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal, förgylld, skuren dekor, ca 101x65 cm

Slitage

Speglar

Rum 9

Spegel

Budhistorik (4 bud)

2786041
450
2784290
2782711
2769488

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.