Sven Ljungberg motiv från Ljungby

409809

SVEN LJUNGBERG (1912-2010): "Nya staden", signerad Sven Ljungberg, olja på duk, 43x66 cm

Budhistorik (7 bud)
2784027
24 000
2784025
22 000
2765636
20 000
2764538
7 000
2764507

Slutpris SEK:
24 000
2 299 EUR, 2 700 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.