Lennart Aschenbrenner oljemålning

409793

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "Blandteknik", signerad och daterad Aschenbrenner -72, olja på duk, 76x51 cm

Rum 20

Budhistorik (5 bud)
2783814
3 600
2783104
2782959
1 600
2781674
2768301

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.