Gösta Bjelkebo pastell

409766

GÖSTA BJELKEBO (född 1904): Café Paris, signerad och daterade Bielkebo Paris 56, pastell, ca 26x19 cm

Fack 29

Gösta Bjelkebo pastell

Budhistorik (1 bud)

2785872
2016-10-02 19:23:07

2016-10-02 kl 19:26
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.