Peter Dahl ur Fredmans Epistlar

409758

PETER DAHL (född 1934) (4): Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, fyra färglitografier med textblad, ca 43x29 cm, omfattar epistlarna 21,22, 26 samt 27

Rum 9

Budhistorik (6 bud)
2782492
2782060
1 700
2782059
1 600
2781776
1 400
2771032
550

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.