Wilhelm von Gegerfeldt oljemålning

409740

WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Kvinna på landsväg, signerad W v Gegerfeldt, olja på duk, ca 46x61 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (16 bud)
2782188
3 800
2782181
3 600
2782177
3 400
2782176
3 200
2782175

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.