Oidentifierad konstnär oljemålning

409729

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Kvinna med boskap, olja på duk, osignerad, 44x65 cm

Dubblerad, veck och ytskador

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Budhistorik (28 bud)
2785651
3 200
2785636
2785281
2 800
2784907
2 600
2784265
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.