Erik Byström oljemålning

409688

ERIK BYSTRÖM (1902-1988), Blommor och ting, signerad Erik Byström, olja på duk, 64 x 80 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

Fack 32

Erik Byström oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2780623
900
2780742
850
2780623
2778526
750
2774931
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.