Daniel Bracken, akvarell

409683

DANIEL BRACKEN (1900-tal), motiv från Skeppsbron mot södermalm, signerad Daniel Bracken, akvarell, ca 35,5 x 54,5 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

Fack 18

Daniel Bracken, akvarell

Budhistorik (3 bud)

2782797
2782622
2781244

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.