Dagmar Lodén

409679

DAGMAR LODČN (1904-1989), Fröställningar, signerad Dagmar Lodén, blandteknik, ca 65 x 65 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

Ändringar/tillägg
LODÉN, Dagmar(1904-1989): Blomsterstilleben, signerad Dagmar Lodén, olja pĺ duk, 72x60LODÉN, Dagmar(1904-1989): Blomsterstilleben, signerad Dagmar Lodén, olja pĺ duk, 72x60

Konst, Modernt mĺleri

Fack 11

Dagmar Lodén

Budhistorik (16 bud)
2782212
1 600
2782146
2782211
1 400
2782146
1 300
2781649

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.