Einar Forseth gouache

409659

EINAR FORSETH (1892-1988), landskap med fors, signerad Forseth, gouache på papper

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

Uppklistrad på papp, någon reva, oramad

Einar Forseth gouache

Budhistorik

2016-10-01 kl 11:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.