Einar Forseth akvarell

409657

EINAR FORSETH (1892-1988), Fragment-variant, skiss 1920-tal, signerad E Forseth, blandteknik, "...som en gång tillhört Erik Wettergren.", ca 29 x 38 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

Fack 20

Einar Forseth akvarell

Budhistorik (6 bud)
2783564
550
2781413
500
2783557
450
2781413
2779103

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.