Einar Forseth blandteknik

409654

EINAR FORSETH (1892-1988), skiss föreställande museimannen Erik Wettergren, med dedikation, signerad E Forseth, blandteknik, ca 29 x 38 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

Konst, Teckningar

Fack 20

Einar Forseth blandteknik

Budhistorik (11 bud)
2782679
750
2782162
700
2782576
700
2782162
650
2782574
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.