Tema allmoge vagga

409645

VAGGA, Ovanåker Hälsingland, 1800-tal, imitationsmålei i brunt, speglar i blått och rött, 88x55 cm

Smärre slitage

Möbler, Allmoge

Rum 10

Tema allmoge vagga

Budhistorik (17 bud)
2829485
1 700
2828008
1 600
2829479
2828008
1 400
2829478
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.