Matbord och stolar teak

409631

MATGRUPP, 5 dlr, 1950/60-tal, fanérade i teak, faststoppad sits, tygklädsel, bordets längd 130x85 cm, 2 iläggsskivor 40 cm vardera, stolarnas höjd ca 76, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, senare omklädda.

Rum 8

Matbord och stolar teak

Budhistorik (12 bud)
2777189
2776814
2 800
2777188
2 600
2776814
2 400
2771953

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.