Stig Claesson pastell

409565

STIG SLAS CLAESSON (1928-2008): Gårdsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -76, pastell, ca 40x49 cm

Konst, Teckningar

Fack 27

Stig Claesson pastell

Budhistorik (15 bud)
2783539
950
2783451
900
2783360
850
2783450
850
2783360

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.