G Palmgren akvareller

409564

G. PALMGREN (omkring 1900): (2), Rekryter, signerade G Palmgren, (en efter C. Cederström), akvareller, ca 23x15 cm vardera

Konst, Äldre måleri

Fack 14

G Palmgren akvareller

Budhistorik (10 bud)
2783246
700
2783309
650
2783246
600
2783092
550
2781928
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.