Madeleine Pyk färglitografi

409563

MADELEINE PYK (född 1934): (2) Figurscener, signerade Madeleine Pyk, 81/200, bladmått ca 52,5x32 cm

Fack 19

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (19 bud)
2783314
2773677
1 400
2783313
1 300
2773677
2783312

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.