Stig Borglind etsning

409560

STIG BORGLIND (1892-1965): "Flora Suecica II" signerad Stig Borglind, etsning, ca 31x22,5 cm, dessutom medföljer boken "Stig Borglind en svensk grafiker"

Gulnad

Fack 40

Stig Borglind etsning

Budhistorik (4 bud)

2780779
600
2779724
550
2780777
500
2779724

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.