Peter Dahl färglitografi

409556

PETER DAHL (född 1934): "Full soffa", signerad Peter Dahl, 119/275, färglitografi, ca 43x58 cm

Fack 15

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (14 bud)
2783943
2783942
3 800
2783930
3 600
2783923
3 400
2783918
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.