Ferdinand Boberg etsning

409555

FERDINAND BOBERG (1860-1946), Titusbågen i Rom, betitlad samt signerad Ferdinand Boberg, etsning, 20 x 27,5 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

Fack 21

Ferdinand Boberg etsning

Budhistorik (22 bud)
2783820
2 600
2783759
2 400
2783759
2783743
1 900
2783743
1 800

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.