Lennart Rodhe färglitografi

409554

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1986, 119/375, färglitografi, ca 52x75 cm

Fack 48

Lennart Rodhe färglitografi

Budhistorik (14 bud)
2783357
2783252
2783186
2783186
2783163
750

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.