Hans Ekvall oljemålning

409540

HANS EKVALL (1919-2005), "Stad Jugoslavien", signerad Hans Ekvall, olja på duk, ca 55 x 48 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

Fack 21

Hans Ekvall oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2768732
2016-09-25 20:36:50

2016-10-01 kl 20:34
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.