Hans Ekvall oljemålning

409537

HANS EKVALL (1919-2005), Landskap, signerad Hans Ekvall, olja på duk, ca 52 x 34,5 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

Fack 30

Hans Ekvall oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2779184
2016-09-29 21:13:53

2016-10-01 kl 16:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.