Kristian Krokfors

409524

KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): (2) Komposition, signerad och daterad 80 Kristian Krokfors, färglitografi, 45/100 resp 38/100, ca 68x49 cm

Fack 34

Kristian Krokfors

Budhistorik (5 bud)
2781718
500
2781787
450
2781718
2781621
2779435

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.