Reinhold Ljunggren färglitografi

409516

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), Vinterlandskap, signerad R Ljunggren, numrerad 21/250, färglitografi, ca 35 x 50,5 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

Fack 17

Budhistorik (7 bud)
2783185
600
2783059
550
2783181
500
2783059
450
2782502

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.