Sven Lidberg oljemålning

409483

SVEN LIDBERG (1929-2009): Kocken, signerad, olja på ölunderlägg, ca 10,5x8,5 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Fack 37

Sven Lidberg oljemålning

Budhistorik (19 bud)
2782620
1 300
2782299
2782297
2782278
2782296
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.