Ruben Heleander målning

409476

RUBEN HELEANDER (född 1931), Komposition, signerad, olja på duk, 88 x 115 cm

Fack 46

Ruben Heleander målning

Budhistorik (26 bud)
2782387
3 200
2782380
2782386
2782380
2 800
2782385
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.